Для чого потрібна антена для 3G модему?

Для чого потрібна антена для 3G модему?

Автор: V3G Дата: 26.04.2019 Переглядів: 2088 Коментарі: 0

Сьогодні вже нікого не здивуєш бездротовим 3G Інтернетом - чудовим винаходом людини, що дозволила нам вторгатися в простори глобальної Мережі практично з будь-якої точки нашої планети, незалежно, чи це комфортабельні апартаменти першокласного готелю, чи чисте поле, в якому з благ сучасної цивілізації присутні тільки ви так ваш мобільний пристрій або ноутбук. Втім, говорячи про останній варіант, варто зробити невелику ремарку: для отримання стійкого з'єднання з Інтернетом вам у більшості випадків знадобиться якісна антена для 3G модему.


Що це таке? Не всі території не те, що планети, але навіть передмістя великих міст повною мірою «покриваються» зв'язком мобільних операторів, що надають послугу доступу до глобальної мережі за допомогою 3G модемів. У зв'язку з цим, опинившись, наприклад, на дачі або в селі, у вас виникає необхідність «упіймання» сигналу оператора, чого в деяких місцевостях домогтися дуже важко. Природно, що нестійкий сигнал стає головною причиною рівно такого ж зв'язку, отже, ваша робота в Інтернеті починає перетворюватися на справжню муку через часті ваші розриви зв'язку.


Ось саме в такій ситуації вам і стане в нагоді антена для 3G модему, за допомогою якої ви зможете вловлювати навіть найслабший сигнал від оператора, що забезпечить стійкіше з'єднання з Інтернетом. Антена для модему багато в чому схожа на автономні телевізійні антен, які ми встановлюємо у своїх квартирах або на приватних подвір'ях, щоб отримувати більш якісну телекартинку. При цьому, ви можете не тільки купити антену для модему в спеціалізованому магазині, але і зробити антену для 3G модему самостійно, правда, в останньому випадку ви повинні мати відповідні знання, що дозволяють сконструювати досить якісний пристрій для прийому радіохвиль в діапазоні 3G.


Для того, щоб ви могли отримати стійкий і безперебійний доступ в Інтернет за допомогою 3G модему, постарайтеся запастися про всяк випадок обладнанням, яке змогло б його забезпечити навіть в умовах, коли 3G-мережа не в повному обсязі покриває місцевість, в якій ви перебуваєте в даний час. момент часу, наприклад, на дачі, у лісі, на віддаленому від цивілізації водоймищі. Допомога в цьому вам надасть якісна антена для 3G модему, яку ви можете придбати в магазині, так і зробити власними руками, якщо ціна на неї вам здається занадто високою.