Повернення товару

Згідно договору Оферти, У покупця є 14 днів з моменту покупки для того, щоб зробити обмін або повернення товару.

Покупець має право повернути якісний товар протягом 14 днів з дати отримання, за умови, що товар не використовувався, на ньому немає пошкоджень, слідів експлуатації, розбирання або ремонту (у тому числі прихованих), а також збережено цілісність оригінальної упаковки та збережено товарний вигляд та розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом із товаром при отриманні товару (товарний чек, товарно-транспортна накладна з датою отримання товару).

Якщо товар був отриманий Одержувачем, а потім були виявлені дефекти, Покупцеві необхідно звернутися до офіційного сервісного центру та отримати його висновок. Такий товар може бути повернений Продавцю або замінений на новий лише за умови, що сервісним центром було виявлено заводський шлюб та товар не підлягає ремонту. Доставку товару до сервісного центру та на склад нашого магазину оплачує Покупець. Товар не може бути повернутий Продавцю, якщо дефект підлягає ремонту або виник унаслідок дій Покупця під час експлуатації товару.

Відправлення товару на заміну провадиться після отримання підтвердження від сервісного центру заміни товару.

У разі, якщо дефект товару було виявлено при отриманні товару Одержувачем, Одержувач повинен дома відмовитися від отримання товару. У цьому випадку товар буде повернено Продавцю. У разі відмови Одержувача від отримання товару, Одержувач не оплачує доставку товару.

У разі повернення товару, повернення коштів Покупцю здійснюється протягом 14 днів з моменту отримання товару Продавцем.

Повернення коштів Покупцю здійснюється шляхом, з допомогою якого товар був оплачений Покупцем.

Продавець не несе відповідальності за недоліки товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування чи зберігання товару, дій третіх осіб чи непереборної сили.