Інструкція з налаштування 3G WIFI роутера ZTE AC30

Інструкція з налаштування 3G WIFI роутера ZTE AC30

Автор: V3G Дата: 25.04.2019 Переглядів: 5066 Коментарі: 0

Інструкція з налаштування 3G WIFI роутера ZTE AC30 (оригінальна прошивка від Verizon)

Небагато про специфіку роботи даного пристрою

3G WIFI роутер ZTE AC30 – двостандартний 3G WIFI роутер, що працює в мережах стандарту CDMA (PEOPLEnet та Інтертелеком) та GSM (Київстар, МТС, Life, Білайн, ТріМоб (UTEL) або інші мобільні оператори світу).

  • CDMA частина – тариф та номер програмуються (прошиваються) у сам пристрій у представників компаній PEOPLEnet або Інтертелеком
  • GSM частина – вставляється звичайна SIM-карта (Київстар, МТС, Life, Білайн, ТріМоб (UTEL) або інші мобільні оператори світу) у спеціальний роз'єм під батареєю пристрою


Підключення Планшетного ПК, Ноутбука, Смартфону або іншого пристрою до ZTE AC30 через WIFI

         Затисніть кнопку ВКЛ, доки не загориться індикатор мережі, зачекайте, поки ввімкнеться WIFI (індикатор WIFI загориться), знайдіть ZTE AC30 на Вашому пристрої і введіть пароль для підключення по WIFI (пароль знаходиться ззаду на кришці або під батареєю ZTE AC30 – виглядає так: 268ХХХХХХХХХХХХХХХ). У деяких випадках ZTE AC30 має стандартний пароль – ac30pass

Налаштування ZTE AC30 у режимі CDMA

         Підключіться до пристрою по WIFI, в адресному рядку Вашого браузера введіть http://192.168.0.1/ (Адмін-панель ZTE AC30), у вікні, введіть пароль адміністратора admin (за замовчуванням).У меню перейти на вкладку WAN Settings, далі перейти до розділу Network Select і вибрати режим CDMA. Натиснути кнопку Apply.


Далі перейти на вкладку WAN Connection Mode, вибрати Auto Connect (GlobalAccess Mode) та натиснути Apply


ZTE AC30 почне підключатися до Інтернету. При вдалому з'єднанні у верхньому правому куті буде написано Connected. ZTE AC30 налаштований та можна користуватися Інтернетом.

Якщо з'єднання не буде встановлено, натисніть кнопку Apply ще раз. Якщо буде з'являтися помилка «connect ppp fail», це говорить про застаріле програмне забезпечення модему (самостійне оновлення вкрай не рекомендується, видаляються всі налаштування CDMA частини і може призвести до непрацездатності модему), неправильної програмації ZTE AC30 або слабкого рівня прийому мережі.

Налаштування ZTE AC30 у режимі GSM

Підключіться до пристрою по WIFI, в адресному рядку Вашого браузера введіть http://192.168.0.1/ air_network/multi_apn.asp (Управління GSM профілями інтернет ZTE AC30), у вікні, введіть пароль адміністратора admin (за замовчуванням).


Далі потрапляємо до меню налаштувань профілів. Для створення нового профілю необхідно натиснути Add, в полі Profile Name вводимо назву нового профілю (на прикладі створимо профіль для мережі ТріМоб (Utel)), в полі APN вводимо необхідний APN (для кожного оператора GSM він свій), в полі Dial No. вводимо номер додзвону *99# (у всіх операторів GSM він однаковий) і натискаємо Set default (зробити профіль за замовчуванням)).


APN українських операторів:

Укртелеком - Utel - Тримоб - 3g.utel.ua

Life - internet

Киевстар - www.kyivstar.net или www.ab.kyivstar.net

МТС – internet

Для більш правильного APN за Вашим тарифом необхідно уточнити оператора мережі!

Далі необхідно перевести ZTE AC30 з режиму CDMA до GSM. Для цього перейти на посилання http://192.168.0.1 для входу в Адмін-панель. Перейти у вкладку Заходимо у вкладі WAN Settings\WAN Connection Mode та вибрати Manual Connect – Disconect Internet (роз'єднання інтернету, якщо він підключений), далі перейти до розділу Network Select і вибрати режим GSM. Натиснути Apply. (Якщо рівня сигналу GSM мережі немає, можливо, Ваш модем не розлочений - прив'язаний до оператора). Далі перейдіть на вкладку WAN Connection Mode, вибрати Auto Connect (GlobalAccess Mode) та натиснути Apply. Якщо Ви зробили все правильно, успішне з'єднання буде дублюватися написом Connected.
Придбати 3G модем WiFi роутер ZTE AC30 можна зараз, у нас на сайте!