Кабель 3D-FB від RunBit 50 Ом став кращим, оновили обплетення та ізоляцію для ЗСУ

Кабель 3D-FB від RunBit 50 Ом став кращим, оновили обплетення та ізоляцію для ЗСУ

Автор: V3G Дата: 22.09.2022 Переглядів: 1528 Коментарі: 0

У складний для країни час компанія RunBit розробила новий тип кабелю 3D-FB Military Standard преміальної якості для ЗСУ, змінивши одразу дві важливі характеристики:

  • Тип ізоляції
  • Щільність та плетіння екранованого провідника (оплітки)

Ізоляція - стала стійкішою до ультрафіолету, матеріал має велике зусилля на розрив, підвищена гідроскопічність (пропускає менше вологи).

Щільність обплетення - підвищена в 2 рази, матеріал луджена мідь, пропускання струмів більшої потужності, підвищена однорідність кабелю, а отже, і покращені частотні характеристики.

Такі зміни продиктовані використанням кабелю для військових цілей, де на першому місці якість і надійність, раніше кабель 3D-FB був розрахований на побутового споживача - використання як фідер для 4G антен і підсилювачів зв'язку, де потужність сигналу, що передається, не перевищує 1 Вт.

Коаксіальний кабель 3D-FB залишається на 100% мідним, екранування - луджена мідь, діелектрик спінений молекулярно поліетилен. Легко можна припаяти чи обтиснути. Може бути використаний в агресивних середовищах та витримувати великі фізичні дії.

Як наслідок збільшення щільності екрану коаксіального кабелю 3D-FB дає можливість передавати високочастотний сигнал більшої потужності з меншим загасанням, а новий тип ізоляції - використання в польових умовах.

Ми є офіційними представниками бренду RunBit в Україні, в нашому магазині можна придбати коаксіальний кабель 3D-FB у великій кількості, замовити готові кабельні збірки SMA, RP SMA, UHF, BNC, F, N type, FME.


Пов'язані товари

Коментарі

Написати коментар

Captcha