Аналізатори Arinst

Портативний аналізатор спектру Arinst SSA Lite R2 Портативний аналізатор спектру Arinst SSA Lite R2

Немає

23 712 грн
Портативний аналізатор спектру з трекінгом - генератором Arinst SSA-TG R2 Портативний аналізатор спектру з трекінгом - генератором Arinst SSA-TG R2

Немає

27 269 грн
Портативний векторний аналізатор ланцюгів ARINST VR 1-6200 Портативний векторний аналізатор ланцюгів ARINST VR 1-6200

Немає

22 900 грн

Аналізатори Arinst

Arinst – це доступні вимірювальні прилади для радіоаматорів, ремонтників, сервісних центрів та установників радіообладнання. Прилади Arinst в рази дешевші за аналоги, але при цьому користувач отримує всі необхідні для роботи функції.

Всі прилади ARINST постійно вдосконалюються, змінюються та оптимізуються алгоритми роботи, додаються нові корисні функції. Нововведення стають доступними користувачам завдяки автоматичному оновленню програмного забезпечення через Google Play.

Під час розробки приладів компанія Arinst відступила від концепції побудови аналізатора спектра за класичною схемою. Натомість спростили блок-схему, зробивши приймач прямого перетворення з одним гетеродином. Пригнічення дзеркальної ПЧ здійснюється математично шляхом декількох вимірювань в одній частотній точці з різними частотами гетеродина. Таке рішення дало прийнятні технічні характеристики вирішення більшості радіоаматорських завдань, і навіть дозволило значно знизити ціну приладу.