Політика безпеки


Адміністрація інтернет-магазину «V3G» забезпечує своїм клієнтам абсолютну конфіденційність інформації, отриманої від зареєстрованих покупців під час проходження реєстрації на сайті.

Всі контактні дані, які ви вказуєте під час реєстрації на нашому сайті, зберігаються у нашій захищеній інформаційній базі клієнтів. При оформленні замовлення вам гарантована повна конфіденційність, також всі ваші дані, вказані при покупці, будуть використані тільки для того щоб оформити замовлення, що надійшло до нас.

Контактна інформація, яку ви вказуєте при реєстрації в нашому інтернет-магазині, потрібна нам тільки для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з вами по телефону.

Також після вашої реєстрації на сайті, у вас з'являється можливість першими дізнаватися про наші знижки та акції, новинки та інші важливі моменти.

Загальні положення:

Інтернет-магазин V3G гарантує своїм покупцям повну конфіденційність. Жодна інформація, яка була отримана від клієнта, не буде передана третім особам, не рахуючи тих моментів, які передбачені у чинному законодавстві України.

У деяких випадках інтернет-магазин «V3G» може звернутися до користувачів сайту, з проханням зареєструватися та надати особисті відомості. Ця інформація необхідна для менеджерів, які займаються обробкою замовлення, а також для того, щоб у вас з'явився доступ до спеціальних пропозицій від нашого інтернет-магазину.

У своєму "Особистому кабінеті" ви завжди зможете відредагувати або змінити свою контактну інформацію. Видалення особистих даних також відбувається у «Особистому кабінеті».

При заповненні контактної інформації ви повинні вказати свою адресу електронної пошти. Наші менеджери уточнять у вас, чи згодні ви на розсилку наших цікавих пропозицій, і за вашою згодою вам на e-mail будуть надходити листи. Будь-коли ви зможете відмовитися від розсилки.

Інтернет-магазин V3G використовує технологію cookie, завдяки чому полегшується ваша робота з кошиком.

Всі відомості, що є на даному сайті, мають інформативний характер. Ми маємо право змінити будь-яку інформацію без попередження користувачів.